Banesë – Zyre 80m² me QIRA në Ulpianë. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë – Zyre 80m² me QIRA në Ulpianë. - Ulpianë - Prishtine

  • 1-83
  • 2-71
  • 3-51
  • 4-47
  • 5-40

ID e Shpalljes : 110324

Me qira 800€ - Banesa
70 m2 1 Banjo 5 Dhoma Pune Shtyp

Banesa me sipërfaqe 80m² ndodhet në Ulpianë, te ish-Benafi.
Është tërësisht funksionale dhe e renditur në këtë mënyrë: pesë hapësira pune, një kuzhinë dhe një banjo.
Këto hapësira përpos për banim, janë të përshtatshme për shfrytëzim për afarizëm, si zyre, kontabilitet, e shërbime të tjera të ngjashme si këto.
Ndodhet në një lokacion të përshtatshëm për banim, në afërsi të çdo shërbimi të nevojshëm për banorë.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com