Hapësira Afarsite me QIRA në Dragodan. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Hapësira Afarsite me QIRA në Dragodan. - Dragodan/Arberi - Prishtine

  • 1
  • 2

ID e Shpalljes : 81896

Me qira - Zyra dhe Lokale
590 m2 Shtyp

Lokalet me sipërfaqe të ndryshme ndodhen në Dragodan, afër Five Star-it, ndërtim i Art Construction, kompleksi Artisi, me orientim nga lindja. Janë sipërfaqe me hapësira shumë të mëdha, të ndryshme për shfrytëzime, varësisht nga nevojat që shprehin klientët. Ndodhen në një lokacion tejet të përshtatshëm, me qasje të menjëhershme në Qendër. Hapësirat afariste do të jetë tërësisht të përfunduara në Qershor 2022.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com