Lokal 60m² me QIRA në Qendër. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Lokal 60m² me QIRA në Qendër. - Qendër - Prishtine

  • 0
  • 11
  • 22

ID e Shpalljes : 98528

Me qira 750€ - Zyra dhe Lokale
60 m2 2 Banjo 3 Dhoma Pune Shtyp

Lokali me sipërfaqe 60m² ndodhet në Qendër, afër Maroon Pub.
Posedon tri hapësira të mëdha të shfrytëzueshme, me mundësi manovrimi të tyrej sipas kërkesës së klientëve, si dhe dy tualete.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Ka hapësirë të mjaftueshme parkingu.
Ndodhet në një zonë shumë të frekuentuar, me qasje të shpejtë në rrugë kryesore.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com