Lokal – Zyre 1045m² me QIRA në Gjilan. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Lokal – Zyre 1045m² me QIRA në Gjilan.

  • 1200x800 web fb template
  • resize photos (86)

ID e Shpalljes : 103152

Me qira 5,500€ - Zyra dhe Lokale
1045 m2 9 Banjo 6 Dhoma Pune Shtyp

Ofrohet për qira lokali me sipërfaqe 1045m², i cili ndodhet në Gjilan.
Është i ndarë në bodrum me sipërfaqe 380m², i cili ka një hapësirë t ëmadhe dhe dy tualet, në katin përdhesë me sipërfaqe 345m², i cili ka një hapësirë të madhe, një kuzhinë dhe pesë tualete, si dhe në kati e parë me sipërfaqe 320m², i cili ka tri hapësira pune, një zyre, një kuzhinë dhe dy tualete.
Sistem të ngrohjes ka me pompë termike, në katin përdhesë dhe katin e parë.
Ka hapësirë parkingu të mjaftueshme.
Përpos lokalit si tërësi, për qira mund të lëshohet edhe vetëm kati përdhesë, me vlerë 3,500€.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com