Lokal – Zyre 31m² me QIRA në Emshir. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Lokal – Zyre 31m² me QIRA në Emshir. - Emshir - Prishtine

  • 1-187
  • 2-184
  • 3-165
  • 4-150

ID e Shpalljes : 110340

  250€ - Zyra dhe Lokale
31 m2 1 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Ofrohen për qira dy lokale me sipërfaqe nga 31m², të cilët ndodhen në Emshir, në kompleksin Prishtina Stars, me orientim nga veriu dhe lindja. Të shfrytëzueshme kanë nga një hapësirë pune dhe një tualet. Sistemin e ngrohjes e kanë me energji elektrike.
Këto hapësira janë të përshtatshme për zhvillime të veprimtarive të ndryshme biznesore, me qasje direkte në rrugë kryesore, si dhe me hapësirë parkingu të mjaftueshme për klientë.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com