Lokale 900m² në SHITJE në Dragodan. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Lokale 900m² në SHITJE në Dragodan. - Dragodan/Arberi - Prishtine

  • ivy
  • ivy2
  • ivy3
  • resize photos (88)

ID e Shpalljes : 103653

Ne shitje - Zyra dhe Lokale
900 m2 Shtyp

Ofrohen për shitje gjashtë lokale me sipërfaqe e planimetri të ndryshme, të cilët ndodhen në Dragodan, afër Minimax-it.
Lokalet kanë sipërfaqe nga 53m² deri në 242.9m², të cilët jane të përshtatshëm për zhvillime të ndryshme biznesore.
Hapësirat e këtyre lokaleve janë të shfrytëzueshme dhe mund të manovrohen sipas kërkesës së klientëve.
Çmimet variojnë nga 3,000€/m² e tutje, përfshirë TVSH-në, varësisht nga sipërfaqja, orientimi dhe pozita e lokalit.
Ndodhen në një lokacion shumë të përshtatshëm për zhvillime të këtyre veprimtarive, në një zonë me frekuentm shumë të lartë dhe me qasje direkte në çdo pjesë të qytetit.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com