Objekt Afarist 330m² me QIRA në Dardani. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Objekt Afarist 330m² me QIRA në Dardani. - Dardani - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

ID e Shpalljes : 100931

Me qira 3,300€ - Objekte Afariste
330 m2 6 Banjo 9 Dhoma Pune Shtyp

Ofrohet për qira objekti me sipërfaqe 330m², i cili ndodhet në Dardani, te ish “Benafi”.
I ndarë në katin përdhesë dhe dy kate të tjera, objekti është tërësisht i mobiluar dhe funksional, duke përfshirë këtë renditje: kati përdhesë me tri hapësira, dy banjo, një depo, kati i parë dhe kati i dytë po ashtu me nga tri hapësira, një depo, dy banjo dhe dy ballkone.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Ky objekt pozicionohet në një lokacion tejet të përshtatshëm, qoftë për banim apo edhe për afarizëm, pasi ndodhet në afërsi të çdo shërbimi të nevojshëm për klientë, me qasje direkte në rrugë kryesore.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com