Penthouse 131.8m² + 91.3m² terasë në #SHITJE në Fushë Kosovë. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Penthouse 131.8m² + 91.3m² terasë në #SHITJE në Fushë Kosovë.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

ID e Shpalljes : 11911

Ne shitje 120,000€ - Banesa
223.1 m2 3 Dhoma te fjetjes 2 Banjo Shtyp

Penthouse gjendet në Fushë Kosovë afër “Euromix”. Penthouse është tërësisht e mobiluar, posedon ngrohje qëndrore me rrymë, ashensorë dhe plotëson të gjitha kushtet tjera të nevojshme për një jetë komode e ndodhur në një lokacion të qetë dhe të përshtatshëm për banim.

Penthouse ka këtë renditje:

| 1 Sallon me kuzhinë
| 3 Dhoma të fjetjes
|1 Garderobë
| 1 Banjo
| 1 WC
| 1 Terasë

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com