Shtëpi 192m² me QIRA në Fushë Kosovë. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Shtëpi 192m² me QIRA në Fushë Kosovë.

  • 1
  • 2

ID e Shpalljes : 82215

Me qira - Shtepi
192 m2 Shtyp

Shtëpia me sipërfaqe 192m² ndodhet në Fushë Kosovë, në Sllatinë të madhe, e cila ka një truall prej 1.10 Ha, që është i pajisur me fletë poseduese dhe ka qasje shumë të shpejtë në rrugë kryesore. Ka leje të ndërtimit dhe ka infrastrukturë të plotë. Shtëpia është Kafe, e cila funksionon si biznes për gastronomi. Ka pozicion shumë të përshtatshëm, pasi ndodhet në një zonë me qasje të shpejtë në rrugë kryesore dhe dytësore, ku në afërsi ka shërbimet të cilat u nevojiten klientëve.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com