Shtëpi 200m² në SHITJE në Lagjen Qershia. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Shtëpi 200m² në SHITJE në Lagjen Qershia. - Veternik - Prishtine

  • photo_2023-05-30_11-38-26-300x200

ID e Shpalljes : 110353

Ne shitje 355,000€ - Shtepi
202 m2 3 Dhoma te fjetjes 2 BanjoFletë Poseduese Shtyp

Ofrohet për shitje shtëpia me sipërfaqe 202m², e cila ndodhet në Lagjen Qershia, në truall me sipërfaqe 3.3 Ari.
Shtëpi luksoze, e ndërtuar në një zonë të përzgjedhur, ku kërkohet privatësia dhe qetësia, por edhe aksesibiliteti i lehtë ndaj shërbimeve të nevojshme për banorë.
Kjo shtëpi përfshin arkitekturën elegante me dizajn të jashtëm dhe të brendshëm, e renditur në këtë mënyrë: kati përdhesë me qëndrimin ditor, kuzhinën dhe një banjo, kati i parë me tri dhoma të gjumit, një banjo dhe një terasë.
Sistemin e ngrohjes e ka me pompë termike, si dhe posedon kaminë.
Të shfrytëzueshme ka edhe një garazh.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com