Shtëpi 240m² në SHITJE në Veternik. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Shtëpi 240m² në SHITJE në Veternik. - Veternik - Prishtine

 • 1 (26)
 • 1 (43)
 • 2 (43)
 • 3 (40)
 • 4 (36)
 • 5 (32)
 • 6 (25)
 • 7 (18)
 • 8 (6)
 • 9 (2)
 • 10

ID e Shpalljes : 80362

Ne shitje 330,000€ - Shtepi
240 m2 4 Dhoma te fjetjes 2 Banjo 1 GarazhaFletë Poseduese Shtyp

Shtëpia me sipërfaqe 240m² ndodhet në Veternik, afër Grand Store, me orientim nga veriperëndimi dhe juglindja, si dhe është e pajisur me fletë poseduese. Është e mobiluar dhe ka këtë renditje: qëndrimin ditor, një kuzhinë, katër dhoma, dy banjo, një ballkon, një garazhë, një terasë dhe një kopsht për mirëmbajtje. Strukturimin e ka shumë të mirë, e mobiluar me shije moderne, kombinim të mobiljeve në tërë shtëpinë, me mbizotërim të nuancave të ngjyrës së kaftë. Shtëpia sistemin e ngrohjes e ka me dru dhe me energjike elektike.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com