Shtëpi-Villa 250m² në SHITJE në Çagllavicë. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Shtëpi-Villa 250m² në SHITJE në Çagllavicë.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

ID e Shpalljes : 78918

Ne shitje 300,000€ - Shtepi
250 m2 3 Dhoma te fjetjes 3 Banjo 1 Garazha 2 Dhoma PuneFletë Poseduese Shtyp

Shtëpia me sipërfaqe prej 250m² ndodhet në Çagllavicë në 6 ari truall. Ka fletë poseduese dhe është tërësisht e mobiluar me ambiente të rehatshme dhe hapësira të shfrytëzueshme. Është e ndarë në dy kate ku kati përdhesë përfshinë një qëndrim ditor, një kuzhinë me tryezari, një depo dhe dy banjo ndërsa kati i parë ka tre dhoma të gjumit, një depo dhe një banjo. Ka kondicioner dhe sistem të ngrohjes me energji elektrike. Gjithashtu shtëpia ka dhe garazhë si dhe hapësirë të mjaftueshme për vendparkim. Shtëpia ofron kushte moderne për banim, ka oborr të mjaftueshëm dhe gjendet në një lokacion të qetë. Për këtë pronë kontrata bëhet te noteri.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com