Shtëpi 230m² + 50m² në SHITJE në City Home. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Shtëpi 230m² + 50m² në SHITJE në City Home. - Matiqan - Prishtine

  • resize photos (1)
  • perdhesa
  • kati 1
  • kati 2

ID e Shpalljes : 100140

Ne shitje - Shtepi
280 m2 4 Dhoma te fjetjes 3 Banjo 1 Dhoma Pune Shtyp

Shtëpia me sipërfaqe 230m² banim dhe 50m² bodrum ndodhet në Matiçan, në City Home, ndërtim i Vëllëzërit Asllani, në truall me sipërfaqe 2.87 Ari.
Kjo lagje ka siguri të lartë pasi ka kamera sigurie 24h, sigurim fizik, infrastrukturë dhe investim ekskluziv, ku përfshihet sistemi smart home, dritare treshtresore, fshesë qendrore, pompë termike, fasadë ventiluese, dysheme të shtruar me parket, sanitari të kualitetit të lartë, oborr të rregulluar, si dhe katër hapësira parkingu për shtëpi.
Është e ndarë në dy kate dhe e renditur në: katin përdhesë me qëndrim ditor, kuzhinë, një dhomë të gjumit dhe një banjo, kati i parë ka tri dhoma të gjumit (një master), dy banjo, utilitin dhe një ballkon, ndërsa kati i dytë një dhomë për fitnes dhe një banjo.
Çmimi është 1,400€/m².

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com