Shtëpi 300m² me QIRA në Royal Green Residence – Zllatar. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Shtëpi 300m² me QIRA në Royal Green Residence – Zllatar. - Zllatar - Prishtine

  • 1 (1481)
  • 2 (1448)
  • 3 (1352)
  • 4 (1139)
  • 5 (947)
  • 6 (722)
  • 7 (473)
  • 8 (264)

ID e Shpalljes : 82073

Me qira 1,500€ - Shtepi
300 m2 4 Dhoma te fjetjes 3 Banjo 1 Garazha 2 Dhoma Pune Shtyp

Shtëpia me sipërfaqe 300m² ndodhet te Royal Green Residence, në Zllatar, ndërtim i Royal-it. Ndodhet në truall prej 4 Ari dhe është e ndarë në këtë mënyrë: katin përdhesë, katin e parë, bodrumin dhe nënkulmin. Kati përdhesë me sipërfaqe 116.58m² ka këtë renditje: qëndrimin ditor, kuzhinën me tryezari, parabanjon, një tualet, një garazhë dhe terasën, kati i parë ka sipërfaqe 108.51m² dhe ka renditje të kësaj mënyre: tri dhoma të gjumit (njëra prej tyre me banjo), një dhomë për garderobë, një banjo, terasën dhe utilitin, bodrumi ka sipërfaqe 35.92m² dhe ka në shfrytëzim një hapësirë pune dhe një hapësirë pushimi, ndërsa nënkulmi ka sipërfaqe 38.80m². Sistemin e ngrohjes e ka me Pompë Termike. Lokalizohet në një lagje shumë të përshtatshme për banim.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com