Shtëpi 300m² në SHITJE në Dragodan. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Shtëpi 300m² në SHITJE në Dragodan. - Dragodan/Arberi - Prishtine

  • 0
  • 1a
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8a

ID e Shpalljes : 30691

Ne shitje 320,000€ - Shtepi
300 m2 5 Dhoma te fjetjes 4 Banjo Shtyp

Shtëpia ka fletë poseduese gjendet në Dragodan – Arbëri afër KFOR-it dhe është gjithsej 2 kate. Shtëpia gjendet në 3.70 ari truall dhe është në një lokacion të qetë e shum të përshtatshëm për banim. Shtëpia ka orientim jug, lindje dhe perëndim dhe posedon ngrohje qëndrore me rrymë, garazhë dhe vendparking të mjaftueshëm.

Shtëpia ka këtë renditje:

Bodrumi:

|1 Sallon me kuzhinë
|1 Depo
|1 Banjo
|1 WC
|1 Garazhë

Kati perdhesë:

|1 Sallon me kuzhinë
|1 Dhomë të fjetjes
|1 Banjo
|1 Ballkon

Kati i parë:

|4 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo
|4 Ballkone

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com