Shtëpi 308m² në SHITJE në Veternik. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Shtëpi 308m² në SHITJE në Veternik. - Veternik - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 5a
  • 6
  • 7

ID e Shpalljes : 101198

Ne shitje 290,000€ - Shtepi
308 m2 5 Dhoma te fjetjes 3 Banjo Shtyp

Ofrohen për shitje dy shtëpi me nga 308m², të cilat në Veternik, të pajisura me fletë poseduese.
Janë tërësisht të mobiluara, të ndara në katet përdhesë dhe katet e para, me një renditje të këtillë: katet përdhesë kanë nga një qëndrim ditor, kuzhinë, nga një dhomë të gjumit dhe një banjo, ndërsa katet e para kanë katër dhoma të gjumit, dy banjo dhe një ballkon.
Shtëpitë kanë hapësirë parkingu të mjaftueshme për banorë, si dhe ndodhen në një lagje shumë të përshtatshme për banim.
Shtëpitë mund të shiten edhe ndaras.*

Çmimi vlen për njërën shtëpi.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com