Shtëpi 360m² në #SHITJE në Sofali. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Shtëpi 360m² në #SHITJE në Sofali. - Sofali - Prishtine

  • 1-14
  • 2-13
  • 3-13
  • 4-10
  • 5-7
  • 6-4
  • 7-3
  • 8-2

ID e Shpalljes : 89172

Ne shitje 530,000€ - Shtepi
360 m2 5 Dhoma te fjetjes 3 Banjo 1 GarazhaFletë Poseduese Shtyp

Shtëpia moderne me sipërfaqe 360m², e cila ndodhet në Sofali, ofrohet për #shitje.

Shtëpia është e ndarë në tri kate, me një strukturim të hapësirave në mënyrë shumë të veçantë, tejet moderne, e cila ofron komoditetin e nevojshëm, e mobiluar me shumë delikatesë dhe e shtrirë në këto hapësira: kati përdhesë ka qëndrimin ditor elegant, kuzhinën, dy dhoma të fjetjes dhe një banjo, kati i parë ka tri dhoma të gjumit (njëra master, me banjo me xhakuzi dhe ballkon), si dhe një ballkon, ndërsa kati i dytë ka një hapësirë të madhe të shfrytëzueshme dhe një terasë 70m². Ndodhet në truall më sipërfaqe 3.86 Ari, me një oborr shumë të mirëmbajtur.

Veçantinë kësaj shtëpia ia shton edhe afërsia me Parkun e Gërmisë, që mundëson freski dhe ajër të pastër gjatë gjithë kohës, duke vazhduar me kamerat e sigurisë dhe alarmi që mundësojnë rehati dhe siguri, rezervuar të ujit dhe ngrohje elektrike të sistemit Vaillant.

Lokacioni tejet i përshtatshëm, afërsia me parkun dhe shërbimet tjera që janë të domosdoshme për klientë dhe qasja e shpejtë në rrugë kryesore, janë disa nga specifikat që e favorizojnë këtë shtëpi.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com