Troje në SHITJE në Graçanicë. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Troje në SHITJE në Graçanicë.

  • TRUALL

ID e Shpalljes : 104237

Ne shitje - Troje
Fletë Poseduese Shtyp

Ofrohen për shitje tri parcela, me sipërfaqe të ndryshme, të cilat ndodhen në Preoc, në Komunën e Graçanicës, afër “Emerald”.
Parcelat kanë sipërfaqe nga 5 Ari deri në 7.80 Ari, të cilat jane të pajisura me fletë poseduese dhe kanë infrastrukturë të plotë, duke përfshirë rrymën, rrugën, ujin dhe kanalizimin.
Kanë pozitë të përshtatshme gjeografike, të përshtatshme për afarizëm dhe me qasje të shpejtë në rrugë kryesore.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com