Truall 1.05 HA në SHITJE në Llapllasellë afër rrethit të QMI-së dhe KFC-së. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Truall 1.05 HA në SHITJE në Llapllasellë afër rrethit të QMI-së dhe KFC-së.

  • 1.05

ID e Shpalljes : 76259

Ne shitje 28,000€ - Troje
10500 m2 Shtyp

Trualli me sipërfaqe prej 1.05 Ha ndodhet në Llapllasellë afër rrethit të QMI-së dhe KFC-së. Trualli ka qasje në rrugën kryesore dhe është i përshtatshëm për zhvillimin e veprimtarive të ndryshme biznesi meqë ndodhet në një prej rrugëve me frekuentim më të lartë të veprimtarive afariste. Çmimi për Ari është 28,000 €.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com