Truall 25 Ari në SHITJE në Obiliq. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Truall 25 Ari në SHITJE në Obiliq.

  • 01 OBI
  • 02 OBI

ID e Shpalljes : 94797

Ne shitje - Troje
2500 m2Fletë Poseduese Shtyp

Trualli me sipërfaqe 25 Ari ndodhet në Obiliq, i cili është i pajisur me fletë poseduese.
Trualli ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme, e cila mund të shfrytëzohet sipas kërkesës së klientëve. Ka pozitë shumë të përshtatme gjeografike, i cili ka infrastrukturë të plotë dhe qasje të shpejtë në rrugë kryesore e dytësore, tejet i favorshëm për zhvillime të ndryshme afariste e biznesore.
Çmimi është 5,000€ për ari.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com