Truall 30 Ari në SHITJE në Çagllavicë. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Truall 30 Ari në SHITJE në Çagllavicë.

  • ne shitje truall template

ID e Shpalljes : 98489

Ne shitje - Troje
3000 m2Fletë Poseduese Shtyp

Trualli me sipërfaqe 30 Ari ndodhet në Çagllavicë, afër Lagjes Qershia, i cili është i pajisur me fletë poseduese.
Ka infrastrukturë të plotë, ndodhet në një lokacion tejet të favorshëm, me qasje direkte në rrugë kryesore dhe është i përshtatshëm për ndërtim të shtëpive
Trualli ka mundësi të ndarjes së parcelave në 10 Ari.
Çmimi është 15,000€ për ari.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com