Truall 40 Ari me QIRA në Lipjan. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Truall 40 Ari me QIRA në Lipjan.

  • me qira truall template

ID e Shpalljes : 98316

Ne shitje 1,500€ - Troje
4000 m2Fletë Poseduese Shtyp

Trualli me sipërfaqe 40 Ari ndodhet në Konjuh, në Magjistralen Prishtinë – Ferizaj, i cili është i pajisur me fletë poseduese.
Ka infrastrukturë të plotë dhe ndodhet në një lokacion tejet të favorshëm, me qasje direkte në rrugë kryesore.
Trualli është i përshtatshëm për zhvillime të veprimtarive të ndryshme biznesore apo afariste.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com