Truall 68 Ari në SHITJE në Matiçan. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Truall 68 Ari në SHITJE në Matiçan. - Matiqan - Prishtine

  • 68-300x200

ID e Shpalljes : 110348

Ne shitje - Troje
6800 m2Fletë Poseduese Shtyp

Trualli me sipërfaqe 68 Ari ndodhet në Matiçan, i pajisur me fletë poseduese.
Ka një hapësirë të shfrytëzueshme, e cila mund të shfrytëzohet sipas kërkesës së klientëve, i përshtatshëm për ndërtim të ulët.
Trualli ka pozitë të përshtatshme gjeografike, leje të ndërtimit, si dhe ka infrastrukturë të plotë, duke përfshirë rrugën, rrymën, ujin dhe kanalizimin, me qasje direkte në rrugë kryesore.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com