Truall 81 Ari në SHITJE në Sllatinë. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Truall 81 Ari në SHITJE në Sllatinë. - Prishtine

  • template per toka

ID e Shpalljes : 81001

Ne shitje 13,500€ - Troje
81000 m2 Shtyp

Trualli ndodhet ndodhet në Sllatinë të Madhe, në rrugën Pejë- Prishtinë. Ka leje ndërtimi dhe infrastrukturë të plotë dhe qasje shumë të shpejtë në rrugën kryesore. Vendndodhjen e ka në një zonë shumë të përshtatshme dhe një hapësirë shumë të madhe të shfrytëzueshme sipas nevojës. Çmimi është 13500€ për ari.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com