Villë 166.7m² në SHITJE në Novobërdë. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Villë 166.7m² në SHITJE në Novobërdë.

  • 4
  • 1
  • 3
  • 2
  • 1
  • 2

ID e Shpalljes : 94955

Ne shitje 85,000€ - Shtepi
166.7 m2 3 Dhoma te fjetjes 2 Banjo Shtyp

Villa me sipërfaqe 166.7m² ndodhet në Novobërdë, e pozicionuar vetëm 37km nga Prishtina, në 1,100m lartësi, me orientim nga të gjitha anët.
Është e ndarë në katin përdhesë dhe katin e parë, me një renditje të këtillë: kati përdhesë ka qëndrimin ditor, kuzhinën me tryezari, një dhomë të gjumit dhe një banjo, ndërsa kati i parë ka dy dhoma të gjumit, një ballkon të hapur dhe një terasë.
Projekti është i ndërtuar me standardet më të larta evropiane, i cili ofron shërbime lehtësuese dhe komode për çdo rezidentë të saj.

Ka lokacion tejet të përshtatshëm, e rrethuar me male dhe me ajër tëjët të pastër, me qasje të shpejtë në rrugë kryesore.
Vlen të theksohet se villa është e gatshme për banim.*

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com