Garazhe – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Garazhe

Filtro sipas:  

Banesë – Zyre 86m² me #QIRA në Shesh.

Me qira
800€ - Banesa

Ofrohet për qira banesa me metrazhë 86m² e cila ndodhet në Sheshin “Edit Durham”. Banesa ka orientim lindje, jug dhe perëndim, ka ngrohje qëndrore me…

Me detajisht
86 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 Banjo

Shtëpi 260m² me #QIRA në Veternik.

1,200€ - Shtepi

Shtëpia gjendet në Veternik mbrapa “Grand Store” dhe ndodhet në 4.5 ari truall. Shtëpia përfshinë bodrumin, katin përdhesë, katin e parë dhe katin nënkulm, dhe…

Me detajisht
260 m2 3 Dhoma te fjetjes 3 Banjo 1 Garazha 3 Dhoma Pune

Shtëpi 357.05m² në #SHITJE në Lagjen Vneshta.

Ne shitje
280,000€ - Shtepi

Shtëpia me sipërfaqe 357.05m² ndodhet në Lagjen Vneshta, në rrugën “Leka i Madh”, me orientim nga perëndimi dhe lindja. Është e pajisur me fletë poseduese…

Me detajisht
357.05 m2 7 Dhoma te fjetjes 4 Banjo 1 GarazhaFletë Poseduese

Banesë 92.6m² me QIRA në Aktash.

Me qira
800€ - Banesa

Banesa ndodhet në Aktash në kompleksin e Konak Building në një prej lokacioneve më të mira në qytet. Me sipërfaqe prej 92.6m² banesa ka një…

Me detajisht
92.6 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 BanjoFletë Poseduese
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com