Banesë 92.6m² me QIRA në Aktash. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 92.6m² me QIRA në Aktash. - Aktash - Prishtine

  • 1-238
  • 2-213
  • 3-172
  • 4-159
  • 5-139
  • 6-118
  • 7-98

ID e Shpalljes : 80363

Me qira 800€ - Banesa
92.6 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 BanjoFletë Poseduese Shtyp

Karakteristikat

Banesa ndodhet në Aktash në kompleksin e Konak Building në një prej lokacioneve më të mira në qytet. Me sipërfaqe prej 92.6m² banesa ka një renditje të organizuar mirë duke përfshir një qëndrim ditor, kuzhinë me tryezari, dy dhoma të gjumit (njëra është me banjo), një banjo, një depo e një ballkon. Momentalisht është e destiunuar për zyre. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Në posedim banesa ka edhe dy garazha. Objekti është i pajisur me ashensorë dhe me hyrje e cila është e veçuar me kartel dhe monitoruar me kamera sigurie 24h dhe sigurim fizik. Gjithashtu ka dhe vendparkim të mjaftueshëm.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com