Shtëpi 210m² me QIRA në Velani. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Shtëpi 210m² me QIRA në Velani. - Velani - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

ID e Shpalljes : 30109

Me qira 1,400€ - Shtepi
210 m2 4 Dhoma te fjetjes 2 Banjo Shtyp

Shtëpia gjendet në lagjen Velania në rrugën “Dëshmorët e Marecit”.
Shtëpia ka gjithsej dy kate dhe është tërësisht e mobiluar me mobile te reja dhe të kualitetit të lartë. Shtëpia posedon oborr, nënkulmin i cili mund të shfrytëzohet si depo, ngrohje qëndrore me pelet, kondicioner me invertor, vendparkim për veturë si dhe ndodhet në një lokacion shumtë të qetë për banim.

Shtëpia ka këtë renditje:

-Kati i 1-rë:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 1 Dhomë të Fjetjes
| 1 Banjo

-Kati i 2-të:
| 3 Dhoma të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Ballkon

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com