Shtëpi 575m² në #SHITJE në Dardani. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Shtëpi 575m² në #SHITJE në Dardani. - Dardani - Prishtine

  • 1243

ID e Shpalljes : 30503

Ne shitje - Shtepi
575 m2 6 Dhoma te fjetjes 2 Banjo 2 Dhoma PuneFletë Poseduese Shtyp

Karakteristikat

Shtëpia ka fletë poseduese dhe gjendet në Dardani, ka 4 kate dhe posedon ngrohje qëndrore me rrymë , gjithashtu ndodhet në një lokacion mjaft të përshtatshëm për banim apo për shfrytëzimin e veprimtarive të ndryshme afariste, me çasje të shpejtë në Qendër.

Shtëpia ka këtë renditje:

Kati përdhesë:
| 1 Hapësirë

Kati i parë:
| 1 Hapësirë

Kati i dytë:
| 1 Sallon me kuzhinë
| 4 Dhoma të fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Ballkon

Kati i tretë:
| 1 Sallon me kuzhinë
| 2 Dhoma të fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Ballkon

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com