Listing – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Properties Listing

Properties Listing in Simple Layout

Listing

Filtro sipas:  

Banesë 57m² në SHITJE në Dardani.

Ne shitje
110,000€ - Banesa

Ofrohet për shitje banesa me sipërfaqe 57m² në Dardani afër Bill Clinton, me orientim nga jugu. E pajisur me fletë poseduese, banesa është e mobiluar…

Me detajisht
57 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo

Shtëpi 200m² në SHITJE në Lagjen Qershia.

Ne shitje
355,000€ - Shtepi

Ofrohet për shitje shtëpia me sipërfaqe 202m², e cila ndodhet në Lagjen Qershia, në truall me sipërfaqe 3.3 Ari. Shtëpi luksoze, e ndërtuar në një…

Me detajisht
202 m2 3 Dhoma te fjetjes 2 BanjoFletë Poseduese

Truall 68 Ari në SHITJE në Matiçan.

Ne shitje
- Troje

Trualli me sipërfaqe 68 Ari ndodhet në Matiçan, i pajisur me fletë poseduese. Ka një hapësirë të shfrytëzueshme, e cila mund të shfrytëzohet sipas kërkesës…

Me detajisht
6800 m2Fletë Poseduese

Banesë 100m² në SHITJE në Dragodan.

Ne shitje
95,000€ - Banesa

Ofrohet për shitje banesa me sipërfaqe 100m², e cila ndodhet në Dragodan, me orientim nga lindja, e pajisur me fletë poseduese. Banesa ka këtë renditje:…

Me detajisht
100 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo

Lokal – Zyre 31m² me QIRA në Emshir.

250€ - Zyra dhe Lokale

Ofrohen për qira dy lokale me sipërfaqe nga 31m², të cilët ndodhen në Emshir, në kompleksin Prishtina Stars, me orientim nga veriu dhe lindja. Të…

Me detajisht
31 m2 1 Dhoma te fjetjes 1 Banjo

Banesë – Zyre 80m² me QIRA në Ulpianë.

Me qira
800€ - Banesa

Banesa me sipërfaqe 80m² ndodhet në Ulpianë, te ish-Benafi. Është tërësisht funksionale dhe e renditur në këtë mënyrë: pesë hapësira pune, një kuzhinë dhe një…

Me detajisht
70 m2 1 Banjo 5 Dhoma Pune
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com