Banesë 98.6m² në #SHITJE te Mati 1. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 98.6m² në #SHITJE te Mati 1. - Mati - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

ID e Shpalljes : 11413

Ne shitje 118,400€ - Banesa
98.6 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo 1 Dhoma Pune Shtyp

Karakteristikat

Banesa gjendet te Mati 1, te banesat e Standardit në kompleksin “Miri Construction”. Banesa ofrohet në katin e VI-të, posedon ngrohje me rrymë si dhe ashensorë. Banesa ndodhet në një lokacion mjaftë të qetë për banim, afër ka këndin e lojrave për fëmijë si dhe parking të mjaftueshëm rrugor.

Banesa ka këtë renditje:
|1 Sallon
|1 Kuzhinë me tryezari
|2 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo
|1 Wc
|1 Depo
|1 Ballkon

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com