Shtëpi 350m2 me #QIRA në Emshir – Kalabri. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Shtëpi 350m2 me #QIRA në Emshir – Kalabri. - Emshir - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

ID e Shpalljes : 30147

Me qira 2,000€ - Shtepi
350 m2 5 Dhoma te fjetjes 2 Banjo Shtyp

Shtëpia gjendet në Emshir – Kalabri afër shkollës “Akademia Evolucion” ka sipërfaqe prej 350m2 dhe ndahet në dy kate. Shtëpia ndodhet në 1 ari, ka oborr të mjaftueshëm me gjelbërim dhe hapsirë parkimi.
Shtëpia ka këtë renditje:
-Kati i parë
|1 Sallon
|1 Kuzhinë me Tryezari
|2 Dhoma të Fjetjes
|1 Banjo
|1 Terasë

-Kati i 2-të:
|1 Sallon
|3 Dhoma të Fjetjes
|1 Banjo
|1 Ballkon

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com